Бомбардують та обстрілюють з важкої артилерії: російські військові продовжують штурмувати “Азовсталь”

Прямий

У Маріуполі російські війська продовжують штурмувати металургійний комбінат “Азовсталь”. Вони бомбардують та обстрілюють українських захисників із танків і важкої артилерії.

“Ворог продовжує штурм території заводу “Азовсталь”. Протягом всього 80-го дня повномасштабного вторгнення країни-агресора окупант скидає на захисників Маріуполя авіабомби, задіює важку артилерію і танки”, – йдеться в повідомленні полку “Азов”.

Для спроб штурму українських позицій ворог також застосовує велику кількість піхоти.

Родичі захисників Маріуполя просять Китай допомогти з порятунком бійців із “Азовсталі”

У полку “Азов” наголосили, що, “незважаючи на вкрай критичну ситуацію, оборонці, докладаючи надлюдські зусилля, відбивають намагання прорвати позиції захисників та стримують війська противника”.

Як відомо, український уряд розробив нову пропозицію щодо порятунку військових, які перебувають на території заводу “Азовсталь”.

Зазначимо, як повідомили в Генштабі, операція з деблокування підрозділів із металургійного підприємства “Азовсталь” у Маріуполі потребуватиме зусиль значної кількості військ та може призвести до значних втрат.

Варто зауважити, щозахисники Маріуполя не збираються здаватися російським окупантам, оскільки РФ не залишить нікого в живих і є загрозою для всього вільного світу.

Нагадаємо, 24 лютого Президент РФ Володимир Путін оголосив війну Україні та розпочав масштабне вторгнення. По низці українських міст були завдані ракетні удари, атаковані військові об’єкти Збройних сил України.

Після цього Верховна Рада запровадила воєнний стан в Україні. У зв’язку з чим президент України Володимир Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію та утворив Ставку Верховного головнокомандувача.

До слова, у деяких областях України запровадили комендантську годину,як вимушений крок в умовах війни.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.