Діаспора закликала уряд Північної Македонії посприяти вступу України в НАТО

Як передає Укрінформ, відповідне звернення у Фейсбуці оприлюднив голова української діаспори імені Лесі Українки у Північній Македонії Олександр Урбанович.

«У зв’язку з самітом НАТО 14 червня 2021 року Громада українців в Республіці Північна Македонія імені Лесі Українки звертається з проханням підтримати рішення Альянсу про політику «відкритих дверей» для України та Грузії та прискорити надання Україні Плану дій щодо членства (ПДЧ) у НАТО», – йдеться у зверненні.

Наголошується, що чіткий сигнал про підтримку надання Україні ПДЧ у НАТО допоможе стримати подальшу ескалацію російської агресії. Цей крок також засвідчить підтримку незалежності України, її суверенітету, територіальної цілісності та євроатлантичного вибору, який закріплений у Конституції України та підтримується більшістю громадян України.

Також у звернення висловлена подяка від імені Громади українців в Республіці Північна Македонія імені Лесі Українки за підтримку Північною Македонією суверенітету та територіальної цілісності України.

Нагадаємо, українська громада в Угорщині звернулася до прем'єр-міністра країни Віктора Орбана з проханням підтримати Україну перед самітом НАТО.