Проведення випускних вечорів: які обмеження діють

Червень є найбільш очікуваним місяцем для випускників шкіл, адже настає час випускних вечорів. Але, на жаль, Україна все ще перебуває на адаптивному карантині, тому Міністерство освіти і науки України на період дії карантину пропонує утриматися від проведення будь-яких масових заходів у всіх закладах освіти.

З огляду на це, рішення про проведення випускних вечорів, відповідно до повноважень, приймають керівники закладів освіти, повідомляє координаційний центр з надання правової допомоги.

Навчальні заклади можуть самостійно визначати формат проведення подібних заходів. Рішення повинні прийматися з урахуванням епідеміологічної ситуації та запроваджених обмежень у регіоні.

Якщо у закладах освіти вирішили все ж таки проводити випускні вечори, вони мають бути проведені з дотриманням усіх протиепідемічних заходів, а саме:

наявність засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно (якщо захід відбуватиметься в приміщенні);

перебування не більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі);

наповненість залів до 50 відсотків місць у кожному окремому залі;

за сприятливих умов на свіжому повітрі;

із дотриманням соціальної дистанції (1,5 м);

обмежуючи присутність глядачів, у тому числі батьків.

Разом із тим, особливо необхідно звернути увагу на власне самопочуття. Якщо наявні симптоми ГРВІ, то краще залишитись вдома та звернутись до лікаря і не наражати на небезпеку інших.

Також «Судово-юридична газета» писала, що в школах облаштують центри для вакцинації освітян.

Додамо, що в Харкові через витівку школярки евакуювали школу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.