Військові України, Канади та НАТО взяли участь у семінарі з гендерних питань

Військовослужбовці Об'єднаного навчально-тренувального центру Командування Сил підтримки Збройних сил України спільно з колегами з Канади та країн НАТО взяли участь у семінарі з питань дотримання гендерної політики.

Про це повідомляє прес-служба Командування Сил підтримки ЗСУ.

Як повідомляється, захід є частиною впровадження в оборонний сектор України гендерної програми як однієї зі складових реформування відповідно до стандартів НАТО. Метою семінару був обмін досвідом у даній сфері між представниками різних країн.

Крім того, семінар став одним з етапів розробки гендерної програми представниками оборонного сектора України та Збройних сил Канади для подальшого її використання у військових навчальних закладах Збройних Сил України та Національної гвардії України.

«Участь у семінарі взяли Головнокомандувач ЗС України генерал-лейтенант Валерій Залужний, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза та заступниця командувача Командування по особовому складу Збройних Сил Канади, пані Посол Програми «Жінки, мир та безпека» генерал-майор Ліза Бургон», ‒ йдеться у повідомленні.

Також наголошується, що в ході семінару учасники узгодили ряд ініціатив щодо впровадження у систему підготовки Збройних сил України базових принципів та підходів гендерної політики.