Advertisement
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net
UKR.NET

«АФ-П’ятихатська-2» — «Олімпік»: запрошуємо на футбол

«АФ-П’ятихатська-2» — «Олімпік»: запрошуємо на футбол

Спорта

«АФ-П’ятихатська-2» — «Олімпік»: запрошуємо на футбол

5 сенФК Інгулець

6 вересня в Петрове на стадіоні «Інгулець в матчі 10-го туру чемпіонату області «АФ-П’ятихатська-2» прийме кіровоградський «Олімпік». Початок матчу о 16.00. Запрошуємо на футбол!

Представлення майбутнього суперника. ФК «Олімпік» створено в 2000 році. В квітні того року команда ДЮФК «Олімпік» зайняла перше місце на Міжнародному турнірі «Дружба народів», який проходив у Севастополі. Наступного року виграла «Кубок Алустон» (Алушта). Команда ДЮФК постійно брала участь у чемпіонаті дитячо-юнацької футбольної ліги України і в першості Кіровоградської області. 13 липня 2007 року «Олімпік» отримав статус професіонального клубу. Для виступів у чемпіонаті України, за рішенням комісії обласної ради «Олімпік» на рік отримав в оренду стадіон «Зірка». Перший матч у чемпіонаті клуб провів 25 липня 2007 року на стадіоні «Азовець» у Маріуполі проти «Іллічівця-2». Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь маріупольської команди. Загалом в тому сезоні у групі «Б» другої ліги «Олімпік» провів 34 матчі, в яких здобув шість перемог, зіграв 7 нічиїх і зазнав 21 поразку. Серед 18 команд зайняв 17-е місце.

15 липня 2008 року «Олімпік» перейменовано на «Зірку». У розіграшах Кубка України команда зіграла один матч — матч першого попереднього етапу Кубка України проти броварського «Нафкому», який відбувся 20 липня 2007 року на стадіоні «Спартак» у Броварах. Кіровоградці програли з рахунком 0:5. У сезоні 2009/2010 років «Олімпік» брав участь у змаганнях на Кубок Ліги. На першому етапі команда посіла третє (останнє) місце у своїй групі, однак завдяки виключенню зі змагань команди «Дніпро-75», що посіла друге місце в групі, «Олімпік» пройшов до другого етапу, де програв команді «Іллічівець-2» з Маріуполя.

Історія взаємовідносин. До звітної зустрічі команди провели один офіційний матч. Це сталося 26 квітня в першому колі нинішнього чемпіонату області. Тоді «АФ-П’ятихатська-2» святкувала перемогу з рахунком 4:1.