Маск пообіцяв поліпшити супутниковий інтернет Starlink для геймерів

Супутниковий інтернет Starlink вже демонструє непогані показники швидкості, а ось по частині затримки він все ж поступається земному. За словами Ілона Маска, найближчим часом це зміниться. Він пообіцяв, що користувачі мережі зможуть навіть з комфортом грати в змагальні онлайн-ігри.

На даний момент показники часу затримки в мережі Starlink варіюються від 20 до 88 мс. Це непоганий пінг як для роботи в Інтернеті в цілому, так і для онлайн-ігор. Однак Маск вважає, що геймери не повинні турбуватися про затримки під час ігрових сесій навіть у змагальних шутерах від першої особи. Мільярдер заявив, що мета компанії — знизити затримки до 10 мс вже до кінця цього року. Для досягнення цієї мети SpaceX встановить велику кількість наземних станцій по всьому світу.

“Якщо розглядати швидкість світла рівною 300 км в мілісекунду, а висоту польоту супутника — 550 км, середній час проходження фотона туди і назад становить всього близько 10 мс, тому для досягнення пінгу менше 20 мс необхідно більше наземних станцій і правильний підхід до маршрутизації”, — пояснив Маск.

Крім цього, SpaceX оснастила нові супутники Starlink вбудованими лазерами для передачі даних від одного супутника до іншого. За запевненням компанії, лазери здатні зменшити затримку на далеких відстанях на цілих 50%, а також можуть дозволити супутникам Starlink надавати користувачам Інтернет-дані без отримання інформації з наземних станцій.

Раніше Ілон Маск оголосив, що глобальний запуск Starlink відбудеться вже в серпні цього року.