З’явилися нові зображення та нові характеристики Xiaomi 11T і 11T Pro

Всього декілька днів нас відділяє від світової прем’єри серії Xiao Mi 11 T, планшета Xiaomi Mi Pad 5 і середнього класу Xiaomi Mi 11 Lite NE. З усіх дебютантів найбільший інтерес викликає Xiaomi 11T і 11T Pro, тому не дивно, що інсайдери продовжують знаходити інформацію про них. В черговий раз оцінюємо дизайн новинок, а також більше дізнаємося про базові версії серії. Зовні Xiaomi 11T і 11T Pro будуть звичайними смартфонами сучасності. Придивившись помічаєш, що рамки по периметру дисплея невеликі, на лицьовій панелі є вкраплення з фронтальною камерою і на задній панелі прямокутний блок основної камери.

Сам майданчик з датчиками на тильній стороні нагадує рішення від Redmi K40, тільки збільшене в розмірах і з менш радикально зрізаними кутами. Цікаво, що творець рендерів показав на майданчику з камерою Xiaomi 11T напис 100 Мп, тоді як чутки орієнтують нас на присутність модуля з більш скромними характеристиками.

Xiaomi Mi 11 T приписують AMOLED-дисплей з частотою оновлення 120 Гц і технологією AdaptiveSync, сканер відбитків пальців на бічній грані і процесор Dimensity 1200, який володіє вісьмома ядрами з піковою частотою 3,0 ГГц і графікою Mali-G77 MC9.

Ємність батареї повинна скласти 5000 мАч і потужність провідної зарядки – 120 Вт. Основна камера Xiaomi 11T буде потрійною з головним модулем на 64-мегапікселя і керувати роботою пристрою буде операційна система Android 11 з оболонкою MIUI 12.5. Що стосується Xiaomi 11T Pro, то екран і акумулятор у «Прошки» будуть ідентичними тим, що пропонує базова модель, а ось ключовий модуль в основній камері повинен бути на 108 Мп.