TikTok анонсував запуск служби психологічної допомоги

Соціальна мережа TikTok анонсувала набір функцій, які допоможуть користувачам боротися з проблемами психічного здоров'я та думками про самогубство.

Як повідомляє BBC, функції враховують керівництва з підтримки людей, які борються з розладами харчової поведінки. Існує також функція "втручання" при пошуку, яка направляє користувачів до ресурсів підтримки, якщо вони шукають такі терміни, як "самогубство".

Цей крок пов'язаний з тим, що конкурентна платформа Instagram нещодавно була проаналізована щодо впливу на добробут користувачів.

"Ми глибоко дбаємо про нашу спільноту і завжди шукаємо нові способи, за допомогою яких можемо сприяти їх добробуту. Ось чому ми вживаємо додаткових кроків, щоб людям було простіше знаходити ресурси в TikTok, коли вони їм потрібні", — йдеться в оголошенні TikTok.

15 вересня Михайло Поплавський оголосив, що Київський національний університет культури і мистецтв відкриває "перший в Україні й світі" факультет TikTok. Після його закінчення випускники отримають диплом тіктокерів.

Що відомо Відеосервіс TikTok заборонив користувачам публікувати контент, який рекламує сервіси з продажу криптовалюти, акцій та трейдингу. 21 липня TikTok у своєму офіційному блозі опублікував дані аналізу культурних трендів на платформі від компанії MRC Data та агенції Flamingo. Розповідаємо про головні висновки дослідження. Читайте також

Як TikTok змінює музичну індустрію світу та впливає на результати "Греммі" Що таке TikTok. Соцмережа, яка спричиняє миттєву залежність Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: story@suspilne.media. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!