Google звинуватила Apple у тролінгу власників Android-смартфонів

BizUa

Старший віце-президент Google Хіроші Локхеймер зробив несподівану заяву про програмну продукцію Apple. Він фактично звинуватив компанію в спонуканні молодіжної аудиторії переходити з Android-смартфонів на iPhone за допомогою фірмового месенджера.

Відповідний пост в Twitter Локхеймер обґрунтовує відмовою Apple впроваджувати стандарт зв’язку Rich Communication Services (RCS) в iMessage, а також «підбурюванням до висміювання» користувачів, що використовують Android-гаджети.

Згідно опублікованій The Wall Street Journal статті, більшість американських студентів і школярів використовують iPhone, і часто зі зневагою відгукуються про своїх однолітків, які спілкуються за допомогою SMS з пристроїв на базі операційки Google.

Повідомлення користувачів Android-смартфонів в таких чатах на iOS-гаджетах виділені зеленим міхуром, а не синім, як у власників смартфонів Apple.

Крім того, їм недоступний ряд функцій сервісу на зразок відправки QR-кодів і зображень. Таким чином, вважає Локхеймер, відмова Apple від стандарту RCS, який прийнятий іншими виробниками електроніки, підштовхує покупців пристроїв на Android до переходу на iPhone.

Віце-президент Google у своєму повідомленні стверджує, що ситуація, що склалася — це маркетинговий хід Apple, оскільки в самому процесі впровадження RCS в iOS немає ніяких технічних складнощів. Представники купертинівської компанії висловлювання топ-менеджера Google не прокоментували.