Автори S.T.A.L.K.E.R. 2 знову відклали реліз гри: названо дату

UA.NEWS

Українська компанія GSC Game World офіційно перенесла дату виходу очікуваного постапокаліптичного шутера S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl. У соціальних мережах розробники зазначили, що тепер реліз гри намічено на 8 грудня 2022 року.

Представники GSC Game World пояснили це рішення бажанням довести S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl до потрібного стану, реалізувати бачення авторів, а також виправдати очікування фанатів, повідомляє видання «Сybersport».

Розробники назвали сіквел культової серії шутерів найбільшим проєктом компанії, якому потрібен відповідний обсяг тестування та полірування.

До цього реліз S.T.A.L.K.E.R. 2 був намічений на 28 квітня 2022 року. Шутер вийде на ПК та Xbox Series X/S і буде доступний за передплатою Xbox Game Pass у день випуску.

Раніше про перенесення дати виходу гри повідомив блогер під ніком OLDboi — за його даними, тайтл планували відкласти до осені 2022 року, але тоді представники GSC Game World спростували цю інформацію.

Також українська студія GSC Game World анонсувала проект STALKER Metaverse. Вона планувала використовувати технологію блокчейна і продавати NFT в STALKER 2: Heart of Chernobyl.

Українська команда розробників Vostok Games створила нову «стрілялку» в околицях Чорнобиля Fear The Wolves, яка схожа на S.T.A.L.K.E.R., але включає інший геймплей.