Реліз "S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля" перенесли на грудень 2022 року

UNN

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля оголосили, що вихід відеогри переноситься на 8 грудня 2022 року. Про це повідомили розробники гри у Twitter, передає УНН.

Цитата

"Сталкери, ми вирішили перенести реліз на 8 грудня 2022 року. Ці додаткові 7 місяців необхідні для повноцінної реалізації нашого бачення та доведення гри до належного стану. S.T.A.L.K.E.R. 2 – найбільша гра в історії GSC з відповідними обсягами робіт із тестування та полірування", - йдеться в повідомленні.

Деталі

Також, розробники переконані, що процес створення відеогри має тривати "стільки, скільки потрібно".

"Рішення було непростим, але ми хочемо подарувати вам гру, яка відповідатиме очікуванням. Звісно, попереду набагато більше новин, інформації і показів: цей рік буде важливим і цікавим. А допоки – дякуємо вам за терпіння й розуміння. З любов'ю, команда GSC Game World", - додали розробники.

Нагадаємо

Український розробник комп'ютерних ігор і генеральний директор компанії GSC Game World Сергій Григорович ще у 2018 році повідомив про те, що в даний час ведеться розробка культової комп'ютерної гри S.T.A.L.K.E.R. 2.

Додамо

S.T.A.L.K.E.R. — серія відеоігор, розроблена українською компанією GSC Game World. Створена в жанрі шутера від першої особи з елементами рольової гри і action-adventure. Події ігор розгортаються в нинішній час, в альтернативному світі на території України, у зоні відчуження біля Чорнобильської АЕС. Згідно з сюжетом серії, у 2006 році зона відчуження піддалася несподіваному аномальному впливу, внаслідо якого фізичні, хімічні та біологічні процеси на даній території змінилися.

З’явилося безліч аномалій, артефактів та мутантів. В ідеях гри явно простежуються вплив книги братів Стругацьких “Пікнік на узбіччі” і фільму Андрія Тарковського “Сталкер”.