Розумне кільце покаже, як спосіб життя впливає на режим сну і стан здоров’я

Cikavosti.com

Смарт-кільце Movano Ring з просунутими можливостями для моніторингу стану здоров'я показали на CES 2022, воно допоможе запобігати хронічним захворюванням.

На виставці CES 2022 медична технологічна компанія Movano показала розумне кільце Movano Ring. Натільний пристрій покликаний допомогти людям відстежувати хронічні захворювання і краще розуміти свої дані.

Movano Ring буде вимірювати всі основні показники, включаючи частоту серцевих скорочень, варіабельність серцевого ритму (ВСР), сон, дихання, температуру тіла, рівень кисню в крові, кроки і спалені калорії. Однак, за словами представників компанії Movano, замість дампів сирих даних додаток і пристрій допоможуть визначити, як показники користувача співвідносяться один з одним. Це "більш проактивний підхід до зниження ризиків хронічних захворювань" - відзначають розробники. Наприклад, Додаток Movano підкаже, як щоденні вправи впливають на режим сну або ВСР з плином часу.

Все більше виробників натільних пристроїв відмовляються від сухих цифр на користь спрощених оцінок і аналітичних даних. Oura Ring, Whoop і Fitbit використовують бали для контекстуалізації даних про сон і відновлення, але зосереджені на тому, щоб підказати користувачеві, коли треба відпочити, пише The Verge.

Генеральний директор Movano заявляє, що новинка розроблялася з оглядкою в першу чергу на переваги жінок. Завдяки цьому пристрій буде гармонійно виглядати навіть на мініатюрних руках, не завдаючи дискомфорту. Кільце Movano Ring не буде доступне на ринку до другої половини 2022 року, але навіть тоді це буде лише бета-версія. Ціна поки невідома, проте виробник обіцяє випустити бюджетний пристрій.