Геращенко з трибуни парламенту закликала повернути в ефір «Прямий», «Еспресо» і «5 канал»

Прямий

Патріотичні телеканали «Прямий», «5 канал» та «Еспресо» мають відновити в цифровому мовленні, тому що свобода слова є однією з основ демократичної держави. Про це заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко під час засідання Верховної Ради України.

«На минулому засіданні найпопулярніший зарубіжний політик в Україні прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон вивів абсолютно точну формулу переможної сильної держави. Це вільні медіа і сильний парламент. Наші Збройні Сили, якими сьогодні захоплюється весь світ, інституція, яка має найвищу підтримку держави, сьогодні захищає не просто садок вишневий коло хати, а садок вишневий коло хати в європейській вільній Україні. Ми з вами маємо, в першу чергу, об’єднатися навколо демократичних цінностей і разом їх захищати», – сказала вона.

«Місяць тому Верховна Рада України прийняла заяву, 361 депутат це підтримав, щодо підтримки свободи слова. В той час, коли світ нагороджує українських журналістів найпрестижнішою Пулітцерівською премією, на жаль, в Україні вибивають з цифрового мовлення три проукраїнські, професійні канали, де працюють Пулітцерівські лауреати», – зазначила депутатка.

«Ми закликаємо негайно виправити це непорозуміння, тому що вільні медіа і сильний парламент – це основа демократичної держави», – резюмувала Геращенко.