Президент Аргентини назвав громадян Бразилії «дітьми джунґлів»

Аргентинський президент-соціаліст Альберто Фернандес знову опинився у центрі міжнародного скандалу. На цей раз через обурливий допис, оприлюднений на його сторінці у Twitter і не підкріплений історичними фактами.

Голова південноамериканської держави, перебуваючи з робочим візитом в Іспанії, зазначив, що тільки аргентинців слід вважати чистокровними нащадками європейських колоністів.

«Мексиканці походять від індіанців, бразильці вийшли з джунґлів, але ми, аргентинці, прийшли з кораблів. І це були кораблі, які прибули з Європи. У цьому полягає наша унікальність як нації», — написав у Twitter Альберто Фернандес.

Відповідь політиків Бразилії на таке свідоме викривлення історії не забарилася.

Конґресмен і син президента країни Едуарду Болсонару назвав допис лідера Аргентини "расистським", що не сприяє дружнім двостороннім відносинам.

«Пан Фернандес сказав, що аргентинці прийшли з кораблів, так от, на сьогодні це один корабель, який тоне від недолугого державного керування. Ба більше, це корабель і є сама Аргентина», — заявив Едуарду Болсонару.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що міністерство закордонних справ Чилі звинуватило аргентинського президента Альберто Фернандеса у лобіюванні своїх інтересів через опозицію.

🇦🇷 Presidente da Argentina Alberto Fernández afirmou que enquanto seu povo veio de barcos da Europa, "brasileiros vieram da selva".

Não dirão que foi RACISTA contra indígenas e africanos que formaram o Brasil?

Porém, afirmo: o barco que está afundando é o da Argentina. pic.twitter.com/XIjbQrvLmd

— Eduardo Bolsonaro🇧🇷 (@BolsonaroSP) June 9, 2021