Євросоюз продовжив санкції проти терористів

Євросоюз продовжив дію санкцій проти осіб та організацій, які включені до “списку терористів”, на пів року.

Як зазначається, Європейська Рада встановила такий перелік на виконання Резолюції РБ ООН 1373/2001, ухваленої після терористичної атаки на США 11 вересня 2001 року. Євросоюз регулярно уточнює цей санкційний список, не рідше одного разу на шість місяців, на основі постійного обміну інформацією між країнами-членами щодо нових фактів або подій, що мають відношення до цього переліку. З 2019 року у ньому є управління внутрішньої безпеки Міністерства Ірану з розвідки та безпеки.

До “списку терористів”, щодо яких застосовуються обмежувальні заходи, включені 14 осіб, які є громадянами Ірану, Саудівської Аравії, Лівану, Нідерландів, Канади, Австралії, Пакистану та Туреччини. Також там є 21 організація, зокрема, палестинський рух ХАМАС, “Військове крило Хізбалли”, Робоча партія Курдистану, “Палестинський ісламський джихад”, Комуністична партія Філіппін та інші.

Китай відповів на санкції Євросоюзу

Рішенням Євросоюзу їхні кошти та інші фінансові активи були заморожені.

Раніше 23 березня, Європейський союз ввів нові санкції за порушення прав людини. До санкційного списку, зокрема, потрапили китайські та чеченські чиновники.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.