США закликають ООН до запровадження санкцій проти Північної Кореї

UA.NEWS

США наполягають, щоб Рада Безпеки ООН запровадила додаткові санкції щодо Північної Кореї після серії запусків балістичних ракет.

Про це заявила посол США в ООН Лінда Томас-Грінфілд у Twitter.

За її словами, США висловлюють серйозну занепокоєність з приводу запусків балістичних ракет Північною Кореєю, що продовжуються, і діяльності з їх поширення.

Вона зазначила, що США пропонують запровадити санкції ООН стосовно Північної Кореї, оскільки з вересня ця країна здійснила 6 таких запусків ракет.

«США пропонують санкції ООН після шести запусків балістичних ракет Північною Кореєю з вересня 2021 року, кожен із яких був порушенням резолюцій Ради Безпеки ООН», - написала вона.

Раніше уряд Японії заявив, що Північна Корея здійснила запуск об'єкта, який, можливо, є балістичною ракетою. Це сталося за тиждень після попереднього ракетного запуску з території КНДР.

Про те, що КНДР випустила невідомий снаряд у бік Японського моря, ймовірно, балістичну ракету стало відомо вранці 5 січня. У Японії на тлі такої інформації терміново скликали кризовий штаб канцелярії прем'єра держави.