В Анталії спростували інформацію про масовий продаж готелів на курорті

DIP

Жодного масового продажу готелів в Анталії немає. На курорті вистачає працюючих засобів розміщення, щоб прийняти всіх бажаючих відпочити російських туристів. Про це журналістам розповів голова Торгово-промислової палати провінції Давут Четін, коментуючи повідомлення ЗМІ про кризу на готельному ринку Анталії.

Зокрема, минулими вихідними деякі турецькі видання опублікували статистику онлайн-платформи оголошень Sahibinden. Згідно з представленими даними, зараз у Туреччині виставлено на продаж близько 700 коштів розміщень у туристичних регіонах. При цьому деякі журналісти зробили висновки, що це говорить про серйозні складнощі у готельному секторі.

«У масштабах усієї республіки на реалізацію виставлено близько 700 готелів, але кількість таких об’єктів у самій Анталії не перевищує 100. Якщо врахувати, що в нашій провінції налічується понад 2 тис. засобів розміщення, цифра у 100 готелів виглядає абсолютно нормальною, це зовсім невеликий відсоток в обсягах всього ринку», – пояснив Давут Четін.

Він також зазначив, що 2020 та 2021 роки були для турбізнесу Туреччини досить складними через пандемію коронавірусу. Деякі готельєри в таких умовах справді не змогли впоратися із кризою, незважаючи на різну держпідтримку. Проте зараз індустрія гостинності в країні, незважаючи на певний спад турпотоку у зв’язку із ситуацією в Україні, почувається цілком упевнено.