У Путіна влаштували "полювання" на колишнього коханого Кабаєвої –​​​​​​​ Daily Mail

UaInfo

Колишній капітан міліції РФ і за сумісництвом екс-коханий ймовірної коханки Путіна Аліна Кабаєвої Давид Муселіані потрапив у немилість у Росії. На нього ГРУ почало справжнє "полювання".

Все через те, що його підозрюють у розкраданні держкоштів в арктичних портах. Про це повідомляє Daily Mail, повідомляє УНІАН, інформує UAINFO.org

Зазначається, що в розкраданнях звинувачують не тільки колишнього коханця Кабаєвої, а й чотирьох інших високоставлених правоохоронців. Їм загрожує тюремний термін до п'яти років.

Муселіані та іншим закидають отримання хабарів при поставках снігоходів, всюдиходів і катерів. Повідомляється, що Муселіані перебуває у міжнародному розшуку в Росії.

Читайте також: Британія ввела санкції проти Кабаєвої та колишньої дружини Путіна

Як відомо, російський Слідчий комітет очолює однокурсник Путіна з університету. Колишньому коханому Кабаєвій загрожує в'язниця і екстрадиція в Москву, якщо він перебуває за кордоном.

Стосунки Кабаєвої і Муселіані: що відомо

Муселіані був одружений, у нього була маленька донька, коли почав стосунки з Кабаєвою на початку 2000-х. Коли вони розійшлися, Аліна нібито пообіцяла залишитися друзями. Тоді й почали спливати чутки, що вона зустрічається з кремлівським лідером.

"Ми розійшлися, це було обопільне рішення", - сказала тоді Кабаєва. "Ми зберегли хороші стосунки, і я думаю, що ми залишимося друзями", - додавала вона.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube