Advertisement
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net
UKR.NET

На Донетчине зверски убили мужчину

На Донетчине зверски убили мужчину

Донецка

На Донетчине зверски убили мужчину

На березі ріки Сухий Торець м. Краматорська зі слідами насильницької смерті був виявлений труп невідомого чоловіка. За підозрою у вчиненні вбивства затриманий знайомий потерпілого, який признався у вчиненому.

Повідомлення про виявлення трупа чоловіка з різаними пораненнями шиї, обличчя і рубаною раною голови надійшло від співробітника фермерського господарства, розташованого неподалік від річки Сухий Торець.

На місце події негайно виїхала слідчо - оперативна група Краматорського міського відділу міліції. Проте правоохоронці зіткнулися із злочином, здійсненим в умовах неочевидності. До того ж стало відомо, що труп чоловіка був виявлений практично через місяць з моменту настання смерті, що значно ускладнювало пошуки злочинця.

Але завдяки професіоналізму і наполегливості, правоохоронці вийшли на слід зловмисника і через декілька днів затримали його.

Як розповіла старший слідчий капітан міліції Марина Доценко, загиблий 44 - літній чоловік працював сторожем у полі. Того дня потерпілий і його знайомий, який працював у фермерському господарстві, розташованому неподалік,

розпивали спиртне в обладнаному під сторожку вагончику. Коли чоловіки вийшли покурити на вулицю, між ними виник конфлікт, в ході якого зав'язалася бійка. Агресивно налаштований, раніше судимий за вбивство товариш вирішив розправитися з опонентом. Він повернувся у вагон за ножем.

Потерпілий зрозумів, що треба втікати. Але зловмисникові вдалося наздогнати його, перерізати шию і завдати декілька ударів ножем в обличчя. Але і цього йому здалося замало, і в хід пішла сокира. Повернувшись наступного дня до місця вчинення злочину, підозрюваний відтягнув труп до берега річки Сухий Торець і заховав знаряддя вбивства.

Наразі зловмисник затриманий і знаходиться у слідчому ізоляторі м. Артемівська. Речові докази вилучені.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за п. 13 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України "умисне вбивство, вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство", санкція передбачає покарання - від 10 до 15 років позбавлення волі або довічне ув'язнення.

Валерія Городнича, прес-служба Краматорського МВ ГУМВС України в Донецькій області.