Advertisement
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net
UKR.NET

У Миколаєві судитимуть торговців ртуттю

У Миколаєві судитимуть торговців ртуттю

Николаева

У Миколаєві судитимуть торговців ртуттю

9 октVoznesensk.info

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно жінки та двох чоловіків за фактом незаконного придбання, перевезення, зберігання з метою збуту та збут ртуті (ч.4 ст.321 КК України).

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Миколаївщини.

Слідством встановлено, що 69-річна мешканка Львівської області налагодила незаконну схему збуту ртуті. До пошуків покупців та збуту вона залучила двох мешканців Херсонської області – 54 та 64-річного чоловіків.

Жінка координувала роботу спільників по телефону, знаходячись у Львівській області, - надавала вказівки, передавала їм отруйну речовину, яку вони у подальшому збували на території Миколаївської області, та доповідали про результати. За 1 кілограм ртуті зловмисники просили 800 000 доларів.

Двоє обвинувачених перебувають під вартою. Жінка знаходиться під домашнім арештом, їй помʼякшено запобіжний захід у зв’язку з хворобою серця та необхідністю лікування.

# суд, # прокуратура