Advertisement
UKR.NET новини +38 (044) 392-03-02 reklama@ukr.net
UKR.NET

Білоруські спортсмени написали відкритого листа - погрожують відмовитися виступати за збірну

Білоруські спортсмени написали відкритого листа - погрожують відмовитися виступати за збірну

Спорта

Білоруські спортсмени написали відкритого листа - погрожують відмовитися виступати за збірну

19 авгЙод.Медia

Представники спортивної галузі Республіки Білорусь виступили з відкритим листом, в якому погрожують відмовою виступати за національні команди з різних видів спорту. У спортсменів (серед них чимало титулованих і відомих в світі), а також тренерів, спортивних функціонерів, журналістів і т.д. - шість вимог.

У тому числі визнати вибори президента, що пройшли 9 серпня 2020 року, недійсними через численні факти фальсифікацій і тиску на виборчі комісії. Провести повторні вибори.

Серед підписантів листа (а їх вже понад 200) чемпіони Європи з легкої атлетики Ольга Мазуренок, Ельвіра Герман, Марина Арзамасова, чемпіон світу і Європи з самбо Степан Попов, дворазова призерка Олімпіади з плавання Олександра Герасименя. Повний список імен, який постійно доповнюється, можна подивитися на порталі pressball.by.

Спортсмени попереджають, що якщо на них буду тиснути, вони негайно повідомлять про це в Міжнародний олімпійський комітет, міжнародні спортивні федерації та комітети.

Тим часом у Білорусі місто Гродно стало першим за час протестів і страйків, влада якого погодилася з вимогами протестуючих.