Кондогбія пропустить близько шести тижнів через травму
Кондогбія пропустить близько шести тижнів через травму
Кондогбія пропустить близько шести тижнів через травму
Колишній одноклубник Руслана Маліновського отримав ушкодження у матчі чемпіонату.Захисник “Пари Сен-Жермен” Н’Голо Кантеб’є стане недоступним для гри протягом майже шести тижнів через травму. Про це повідомляє французький журналіст, спеціалізований на спортивних новинах.
Кантеб’є отримав травму під час матчу команди у футбольному турнірі. Згідно з повідомленнями, гравець отримав пошкодження лівого коліна внаслідок зіткнення з іншим гравцем під час гри.
Зазначається, що футболіст пропустить близько шести тижнів, щоб повністю відновитися. Його відсутність може суттєво вплинути на гру команди, яка розраховувала на його досвід та надійність у захисті.
Кантеб’є, який є важливим ланкою в обороні “Пари Сен-Жермен”, повернеться на поле лише після повного закінчення строку лікування та відновлення. Команда та фанати сподіваються на його швидке одужання та повернення до складу.
Source – football.ua