Прес-служба ПФЛ представляє вашій увазі статистику виступів «Полісся» (м. Житомир) у осінній частині чемпіонату України серед команд Другої ліги сезону 2018/19. Нагадаймо, що житомиряни пішли на зимові канікули, ділячи 12 місце із закарпатським "Минаєм". Весняна частина чемпіонату стартуватиме 31 березня.
Список гравців «Полісся» м. Житомир, які були заявлені на матчі чемпіонату України серед команд Другої ліги 2018/19.
Гравець
Д/Н
І
Хв
М
ЖК
ЧК
НП
Воротарі
Олег Мозіль
07.04.1996
10
900
-6
Олександр Литвиненко
30.05.1991
7
630
-3
2
Олександр Кучерявий
10.04.1998
0
0
Польові гравці
Ігор Чередніченко
09.05.1984
17
1530
3
Павло Іванов
28.09.1984
17
1530
3
Віталій Сокуренко
13.05.1991
16
1072
3
Артем Недоля
20.10.1993
15
1263
6
1
Ілля Ходуля
16.06.1989
14
1133
Ігор Поручинський
20.10.1994
14
886
2
1
Ярослав Захаревич
24.09.1989
13
1078
2
Вадим Шаврін
15.05.1988
12
796
4
4
Євген Кузнєцов
06.01.1998
12
648
1
Ігор Богач
03.05.1996
12
527
Дмитро Баранов
04.02.1997
12
527
Сергій Дячук
11.09.1989
10
343
1
Андрій Шишигін
13.12.1994
10
257
1
Сергій Суханов
06.04.1995
9
335
2
1
Вадим Семчук
24.11.1993
8
682
2
Денис Галенков
13.10.1995
8
611
1
1
Євгеній Немтінов
03.10.1995
8
467
3
2
Дмитро Демчик
10.04.1997
8
123
1
Денис Скепський
05.07.1987
7
443
1
1
1
Артем Меркушов
07.06.1996
6
202
Олег Міщенко
10.10.1989
6
198
1
Сергій Молочко
14.10.1993
4
147
Олександр Лебеденко
13.08.1989
3
145
Роман Ільницький
30.01.1998
1
79
Андрій Гусін (1996)
18.04.1996
1
7
Максим Чеглов
19.08.1999
0
0
Примітки: Д/Н – дата народження, І – кількість зіграних матчів, Хв – кількість хвилин на полі, М – забиті м’ячі, ЖК – жовті картки, ЧК – червоні картки, НП – нереалізовані пенальті
Показник
Вік
Гравець
Наймолодший автор голу
22,298
Євгеній Немтінов
Найдосвідченіший автор голу
31,108
Денис Скепський
Наймолодший гравець
20,218
Євген Кузнєцов
Найдосвідченіший гравець
34,184
Ігор Чередніченко
Наймолодший гравець, який отримав ЖК
20,280
Євген Кузнєцов
Найдосвідченіший гравець, який отримав ЖК
34,108
Ігор Чередніченко
Наймолодший гравець, який отримав ЧК
23,183
Сергій Суханов
Найдосвідченіший гравець, який отримав ЧК
23,281
Ігор Поручинський
Рахунок
Кількість разів
% від усіх
1:0
8
47,06 %
0:0
3
17,65 %
0:2
2
11,76 %
1:1
2
11,76 %
2:2
1
5,88 %
0:1
1
5,88 %
Подія
Так
Ні
Тотал >2.5
1 (6%)
16 (94%)
Гол у 1 таймі
7 (41%)
10 (59%)
Вилучення
5 (29%)
12 (71%)
Пенальті
4 (24%)
13 (76%)
Обидві команди забили
3 (18%)
14 (82%)
Перемога у 1 таймі — перемога у матчі
3 (75%)
1 (25%)
Перемога у 1 таймі — нічия у матчі
1 (25%)
3 (75%)
Перемога у 1 таймі — програш матчу
0 (0%)
4 (100%)
Нічия у 1 таймі — перемога у матчі
5 (50%)
5 (50%)
Нічия у 1 таймі — нічия у матчі
5 (50%)
5 (50%)
Нічия у 1 таймі — поразка у матчі
0 (0%)
10 (100%)
Програш 1-го тайму — перемога у матчі
0 (0%)
3 (100%)
Програш 1-го тайму — нічия у матчі
0 (0%)
3 (100%)
Програш 1-го тайму — поразка у матчі
3 (100%)
0 (0%)
Дата
Матч
Рахунок
СВ ком.
СВ суп.
22.07.2018
"Полісся" - "Черкащина-Академія" Білозір'я
0:0
26,1
25,2
28.07.2018
"Верес" Рівне - "Полісся"
0:1
25,5
22,2
04.08.2018
"Полісся" - "Поділля" Хмельницький
0:0
25,6
23,6
12.08.2018
"Полісся" - "Нива" Вінниця
0:2
25,3
24,2
19.08.2018
"Буковина" Чернівці - "Полісся"
2:2
27,2
21,2
26.08.2018
"Полісся" - ФК "Калуш"
1:1
27,1
23,3
01.09.2018
ФК "Минай" - "Полісся"
1:1
26,8
27,1
08.09.2018
"Полісся" - "Чайка" П. Борщагівка
1:0
26,8
23,6
16.09.2018
"Нива" Тернопіль - "Полісся"
0:1
26
23
22.09.2018
"Черкащина-Академія" Білозір'я - "Полісся"
0:1
26,6
25,9
29.09.2018
"Полісся" - "Верес" Рівне
0:1
26,7
24,
6
06.10.2018
"Поділля" Хмельницький - "Полісся"
2:0
26,6
24,2
13.10.2018
"Нива" Вінниця - "Полісся"
0:0
27
25,1
21.10.2018
"Полісся" - "Буковина" Чернівці
1:0
28,1
22,1
26.10.2018
ФК "Калуш" - "Полісся"
0:1
27,2
24
04.11.2018
"Полісся" - ФК "Минай"
1:0
27
24,6
10.11.2018
"Чайка" П. Борщагівка - "Полісся"
0:1
27
23,6
Загалом:
26,6
23,9
Примітка: СВ ком. – середні вік команди, СВ суп. – середній вік суперника
1 тайм
2 тайм
5 (41,67%)
Всього забито
7 (58,33%)
1 (20%)
Забито вдома
3 (42,86%)
4 (80%)
Забито в гостях
4 (57,14%)
4 (44,44%)
Всього пропущено
5 (55,56%)
2 (50%)
Пропущено дома
2 (40%)
2 (50%)
Пропущено в гостях
3 (60%)
4 (23,53%)
Перемог
5 (29,41%)
10 (58,82%)
Нічиїх
9 (52,94%)
3 (17,65%)
Поразок
3 (17,65%)
22 (43,14%)
Очок
24 (47,06%)
1 (12,5%)
Перемог дома
2 (25%)
5 (62,5%)
Нічиїх дома
5 (62,5%)
2 (25%)
Поразок дома
1 (12,5%)
8 (33,33%)
Очок дома
11 (45,83%)
3 (33,33%)
Перемог в гостях
3 (33,33%)
5 (55,56%)
Нічиїх в гостях
4 (44,44%)
1 (11,11%)
Поразок в гостях
2 (22,22%)
14 (51,85%)
Очок в гостях
13 (48,15%)
2
Максимально забито
1
1
Максимально пропущено
1
Мовою цифр (статистика осінньої частини сезону 2018/19)
Група А, друге місце, 17 матчів:
вісім перемог, шість нічиїх, три поразки, різниця м’ячів 12-9
Всього матчів:
17
Всього забито:
12
Забито дома:
4 (33,33%)
Забито в гостях:
8 (66,67%)
Всього пропущено:
9
Пропущено дома:
4 (44,44%)
Пропущено в гостях:
5 (55,56%)
Забито в середньому за гру:
0,71
Пропущено в середньому за гру:
0,53
Набрано очок дома:
12/24 (50 %)
Набрано очок в гостях:
18/27 (66,67 %)
Найбільша перемога:
1:0 - 8 раз
Найбільша поразка:
0:2 - "Нива" Вінниця, "Поділля" Хмельницький
Без пропущених м’ячів
11 (64,71%)
Без забитих м’ячів
6 (35,29%)
Вольових перемог:
0
Вольових нічиїх:
2
Без вольових поразок:
0
Без вольових нічиїх:
1
Великих перемог:
0
Великих поразок
0
Автоголи (забито/пропущено):
0/0
Попереджень (в середньому):
35 (2,06)
Вилучень (в середньому) (ЧК/2ЖК):
2 (0,12) - 0/2
Гравців виступало (іноземців):
30 (0 - 0%)
Відвідуваність (всього/середня):
16804/988
Цікаві факти
Усі свої вісім матчів у сезоні житомирське «Полісся» виграло з однаковим рахунком 1:0.
Лише у матчі п’ятого туру проти чернівецької «Буковина» було забито більше ніж два м’ячі – нічия 2:2.
«Полісся» - найменш видовищна команда у першій частини сезону у Другій лізі.
Павло Іванов та Ігор Чередніченко відіграли усі 17 матчів без замін.
Воротарі Олег Мозіль та Олександр Литвиненко на двох пропускали лише у шести матчах сезону.
Воротарі житомирського «Полісся» не пропускають у п’яти матчах поспіль – новий чинний рекорд сезону.
Денис Столярчук, прес-служба ПФЛ