У Києві на Оболонський острів побудують ще один міст за 26,4 млн грн (ДОКУМЕНТ)

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на розпорядження Оболонської РДА.

Проєкт будівництва моста з вулиці Прирічної на Оболонський острів райдержадміністрація затвердила 3 червня.

Вартість 60-метрової споруди оцінили у 26,4 млн грн. Міст планують побудувати за чотири місяці.

Оболонський острів відділяє затоку Оболонь від основного русла Дніпра. З північного боку він відділений вузькою протокою, саме там і буде будуватися новий міст.

У КМДА зазначили, що Оболонський острів стане новою зоною відпочинку. Там хочуть обладнати пішохідні доріжки, пляжі, дитячі та спортивні майданчики, сучасне освітлення. Також збираються побудувати причал для суден і човнів.

Нагадаємо, в КМДА вирішили перетворити один з останніх клаптиків дикої природи на Оболоні на "модну" зону. Столична влада будує міст-хвилю, що поєднає парк Наталка з Оболонським островом, на якому облаштують величезну рекреаційну зону.

Міст-хвилю планують добудувати до середини 2022 року.  Зазначимо, що терміни здачі моста переносили вже двічі. Спочатку в КМДА запевняли, що міст побудують у 2020 році, потім дату перенесли на 2021 рік.

Довідка: Автором проєкту моста і парку на острові є архітектор Андрій Миргородський, який створив "скляний міст" між Аркою дружби народів та Володимирською гіркою.

Міст шириною в чотири метри та довжиною 160 метрів буде повністю пішохідним з дотриманням зручностей для маломобільних груп населення.

Мер Віталій Кличко під час початку будівництва в жовтні 2020 року побіцяв, що благоустрій острова проведуть з мінімальним втручанням у природний ландшафт.

Точна сума, яку міська влада планує витратити на будівництво парку на Оболонському острові поки невідома. У листопаді 2020 року КП "Плесо" провело тендер на проєктні роботи щодо капітальної реконструкції острова, сума якого склада 1 мільйон 350 тисяч гривень.