Частину робіт на трасі Київ-Одеса, де стався зсув, обіцяють завершити до кінця липня

Ґрунтові роботи на 337 кілометрі траси М-05 Київ-Одеса, де через затяжні дощі стався зсув, планують завершити до 26 липня. Про таке Суспільному розповів голова Служби автомобільних доріг в Одеській області Дмитро Рибалка.

За його словами, ремонт на зруйнованій ділянці траси біля села Троїцьке триває за графіком. Ввечері, 19 липня, робітники планують розпочати монтаж армованої решітки, а 20 липня, влаштовуватимуть дорожній одяг.

"Насип, котрий зруйнувався, наразі підіймається вже до дороги. Думаю, ввечері ми ще вище підіймемося й почнемо монтаж армованої решітки. Потім, думаю завтра, перейдемо до влаштування дорожнього одягу. Після цього будемо наносити асфальтобетон на покриття", – поділився Рибалка.

Він також зазначив, що 20 липня до ремонтних робіт залучать додаткову техніку, а саме каток.

"Завтра (20 липня – ред.) очікуємо додаткову техніку: важкий каток. Після цього будемо організовувати безпеку дорожнього руху, наносити бар'єрне огородження паралельно з бордюрним каменем, готуватимемо проїжджу частину, щоб відкрити рух. Ґрунтові роботи маємо закінчити до 25-26 липня, після чого займатимемося дорожнім одягом", – зауважив голова служби.

За його словами, причинами зсуву на цій ділянці стала проблема з водовідведенням та прострочені терміни дорожнього ремонту.

"Вода потрапляла під дорогу. Це відбувалося не один, не два і не три роки. Через перезволоження й відбувся зсув всього масиву ґрунту. Ми маємо справу з тим, що два міжремонтні терміни були прострочені. Але минулого року вже почали розробляти проєктно-кошторисну документацію щодо ремонту траси Київ-Одеса вздовж усієї протяжності. Цього та наступного місяців окремі проєкти заходять на експертизу, а деякі ділянки вже мають експертний звіт", – пояснив Дмитро Рибалка.

Раніше, у пресслужбі Міністерства інфраструктури України зазначили, що повністю завершити ремонтні роботи планують до 3 серпня.

Читайте також Зсув на пляжі в Одеській області: людей під завалом не знайшли Зсув ґрунту на Одещині: маєтки сповзають до моря, влада шукає гроші На Одещині міськрада шукатиме 180 млн грн для укріплення схилів Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області