Поліцейські офіцери громад Київщини отримали 35 службових авто Renault Duster

Автівки офіцерам громад Київщини вручили у столиці на території Національного історико-архітектурного музею "Київська фортеця" 14 вересня, повідомили у поліції Київської області.

Так, 35 поліцейських офіцерів громад, які завершили навчання у Харківському Національному університеті внутрішніх справ та 19 червня заступили на службу до територіальних громад Київщини, отримали службові автомобілі Renault Duster. Також кожен новопризначений поліцейський офіцер громади отримав помпову рушницю.

Як розповів начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов, на сьогодні в області вже працює 6 поліцейських станцій, а найближчим часом буде відкрито ще 37.

Як розповіли в поліції, проєкт "Поліцейський офіцер громади" передбачає забезпечення кожної ТГ дільничним офіцером поліції, який буде працювати та проживати на території громади, опікуватися проблемами місцевих жителів та забезпечувати порядок.

Загалом службові авто отримали 86 поліцейських офіцерів громад Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Київської, Луганської, Одеської та Полтавської областей. Ключі від автівок вручали міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, голова Національної поліції України Ігор Клименко, начальник патрульної поліції Олександр Фацевич.

Тим часом у Києві та області встановили ще 4 камери, які фіксують порушення ПДР. Загалом по Україні встановлено ще 20 приладів фіксації порушень ПДР на фото та відео.