Ще один день, ще одна пожежа: Chevy Bolt, на цей раз в штаті Джорджія

У той час як General Motors працює з постачальником акумуляторів LG ще тісніше, ніж раніше, щоб знайти розв’язання проблеми самозаймання Chevy Bolt EV і Bolt EUV, автомобілі все ще горять. Останній, про що ми знаємо, це Bolt 2019 року, який загорівся в гаражі в окрузі Черокі, штат Джорджия, і якби пожежники не з’явилися на місці події так само швидко, як вони це зробили, вогонь би поширився на інший транспортний засіб і сам гараж.

На щастя, ніхто не постраждав, і матеріальні збитки були мінімальними, навіть при тому, що автомобіль не повинен був бути припаркований в приміщенні.

Цей власник Bolt або не знав, або просто проігнорував рекомендацію GM тримати автомобіль на вулиці, щоб звести до мінімуму додаткову шкоду, викликаною можливою пожежею. Цей конкретний Болт був припаркований поруч з пікапом Ram 2017 року, який, за даними пожежної та аварійної служби округу Черокі, мав деякі пошкодження, пов’язані з вогнем і димом.

Начальник батальйону місцевої пожежної охорони Ріки Коллетт сказав:

Пожежники наполегливо працювали, щоб вогонь не поширився на будинок, який перебував поруч з гаражем.

В той самий час GM працює цілодобово, щоб усунути проблему і мати бездефектні акумуляторні батареї для заміни дефектних в електромобілях Bolt і EUV. Зараз автовиробник встановив, що джерелом дефектів стали акумуляторні заводи в Кореї, а також в Мічиган, керовані LG Energy Solution.

Але навіть попри те, що GM випустила офіційний відгук для всіх транспортних засобів, які, за її думкою були порушені, а також інструкції, допомагаючи мінімізувати ризик до тих пір, поки проблема не буде вирішена (тримати батареї на певному рівні та не паркувати автомобіль всередині приміщення на ніч).

За оцінками, загальна кількість постраждалих транспортних засобів перевершує 140 000 одиниць.