Renault очікує майбутнього електричного позашляховика, який з’явиться у 2023 році

Другий електричний позашляховик Renault на трасі. Бренд Rombo готує новий штурм для компактного сегмента, з моделлю, яка буде позиціюватися трохи вище недавно представленого Mégane E-Tech Electric, і яка вже просунулася з новим тизером. Майбутня модель з’явиться у 2023 році, ґрунтуючись на концепції Morphoz.

Комерційний запуск нового Renault Mégane E-Tech Electric запланований на весну 2022 року. Rombo теж вже працює над другою електричною моделлю того ж типу кузова. Позашляховик з нульовим рівнем викидів, який буде запущений на ринок у другій половині 2023 року і велика ставка для компактного сегмента

Майбутня модель є частиною плану нових запусків «eWays», який охоплюють комерціалізацію не менше десятка електромобілів до 2025 року, сім з логотипом Rombo і три з альпійським тюленем. Перший ще знаходиться на етапі обговорення, а другий той, що Renault висунув із зображенням, в якому цінується тільки бічна форма, з чітким фокусом, більш знайомим, ніж спортивний, і великим внутрішнім простором, яке буде пропонуватися завдяки довжині приблизно 4,6 метра.

Новий електричний позашляховик Renault стане альтернативою Kadjar. Нова модель відома, тому що ми вже розповідали вам деяку інформацію торік, коли вона була відома з внутрішнім кодом розробки «HCC» і заснована на концепції Renault Morphoz, проєкту, який насправді мав два варіанти, в тому числі також відомий як «HCB». З двох, бренд вирішив довести до виробництва тільки останній, щоб атакувати сегмент C після представлення нової стратегії «Renaulution». Майбутня модель, буде розроблена на передовій платформі CMF-EV, яка призначена для всіх електромобілів групи та поділиться технологіями з Nissan Ariya. Серед його аргументів він виділить трансмісію, в якій будуть розміщені силові установки з одним і двома електродвигунами, регульованими по потужності, що рухається в вилці від 160 до 290 кВт. Цифри представляють між 218 і 394 к.с. в найпотужніших, разом з потужним акумулятором, що поставляється LG Chem виробництва Польщі.

На цю мить відомо небагато подробиць про цей новий електричний позашляховик, хоча деякі французькі джерела вказують, що у бренду вже комерційна назва, призначена для цієї моделі: таке ж, як у мінівена, ім’я яке користується великим визнанням протягом чотирьох поколінь, тому його можна було б сприймати як більш сучасну інтерпретацію і під парасолькою електричної енергії старого мінівена.

Скоріш за все це буде Renault Scénic E-Tech Electric.