Samsung продемонструвала майбутнє поїздок у автомобілях

Finance.ua

На виставці CES 2022 компанія Samsung показала не лише багато нових пристроїв, але також поділилася баченням того, як, на її думку, будуть відбуватися повсякденні поїздки в автомобілях в майбутньому. Не обійшлося без автопілота, доповненої реальності й віртуального голосового помічника.

На думку Samsung, на лобове скло автомобіля буде виводитися не тільки інформація про швидкість транспортного засобу, а й інші дані, такі як погода і заряд акумулятора електрокара. Але куди цікавіше те, що на дорогу буде проектуватися маршрут, вказаний користувачем, а автомобіль — самостійно дотримуватиметься обмежень щодо швидкості і поступатися дорогою службам екстреної допомоги. Додатково підсвічуються пішохідні переходи, дорожні знаки та інші важливі об’єкти.

Крім того, під час руху по місту на будівлі відображаються іконки закладів, що розташовані в них, а особистий віртуальний помічник пропонує заїхати в улюблені місця. Не виходячи з машини можна переглянути меню кафе і відразу ж зробити замовлення. Взаємодія з асистентом здійснюється за допомогою голосових команд.

Цікаво також виглядає функція відеоконференцій, коли за допомогою доповненої реальності користувач бачить аватари своїх співрозмовників, і вони можуть спільно працювати над різними проектами.

Поки складно сказати, коли подібне стане реальністю.