Названо марки автомобілів, які українці найбільше купували в 2021 році

ПДР

Нові автомобілі все більше заповнюють автошляхи нашої країни. Як повідомляють аналітики, за даними минулого року, відсоток продажів нових машин показав істотне зростання і навіть перевищив показники кількох минулих років.

Обсяг продажів нових авто в Україні за 2021-й рік перевищив позначку 103 тисячі, що говорить про ріст на 21 відсоток порівняно з 2020-м роком. До речі, це є найкращим показником з 2013-го року

Найпопулярніші автомобільні марки в українців минулого рокуНайбільшою популярністю в українців минулого року користувалася марка Тойота – її показник реалізації склав 15,23 тисячі авто (+14%). Слідом за японськими автомобілями, в рейтингу йдуть французькі машини Рено – вони розійшлися в кількості 13,47 тис. одиниць. Третя сходинка дісталася ще одній азіатській марці – Kia. Кількість проданих ТЗ склала майже 9,14 тис машин.

Також в ТОП – 5 потрапили такі бренди як Шкода і Nissan. Власниками автомобілів цих марок стали 6,17 тис і 4,8 тис. осіб.

Також непоганими результатами можуть похвалитися дилери таких автовиробників:
Південнокорейський бренд Hyundai реалізував без малого 4,8 тис. машин.
Китайський Chery показав надбавку в зростанні на рівні 136 відсотків, кількість продажів – 4,65 тис. авто.
Моделей Mitsubishi було продано в кількості – 4,22 тис. шт.
Фольксваген – 4,12 тис. одиниць.
Бренд Сузукі також був популярний – 3,77 тис. шт.
Практично всі перераховані вище автомобільні компанії показали надбавку в зростанні продажів на нашому ринку – від +12% у Volkswagen до +136 у Чері. Однак є один виняток – марка Рено втратила – 6%.

Найбільш затребувані моделіСеред улюблених українцям моделей найбільшою популярністю користувався крос Кіа Спортейдж – 7,12 тис. машин знайшли своїх власників. Також були добре популярними – Toyota RAV4 (6,06 тис. од), Renault Duster (5,6 тис.) і Nissan Qashqai (2,26 тис.). Серед моделей української збірки найбільше був затребуваний кросовер Шкода Карок (1,63 тис.). Варто зауважити, що всі моделі є кросоверами.