Tesla видалила з сайту дату старту виробництва Cybertruck

Букви

Про це йдеться на сайті комп’ютерної техніки The Verge. Cybertruck анонсували ще у 2019 році, коли Ілон Маск із гордістю представив електрокар. На той момент у Tesla обіцяли, що електропікапи почнуть сходити з конвеєрів компанії з кінця 2021 року. Проте минулого серпня виробництво було відкладено до 2022 року.

Сторінка замовлення на сайті Tesla Cybertruck раніше повідомляла покупцям: “Ви зможете завершити свою конфігурацію, коли виробництво наблизиться до 2022 року”. Зараз там написано: “Ви зможете завершити конфігурацію, коли виробництво наблизиться”.При цьому архіви сайту, які показують посилання на рік, було видалено в кінці грудня 2021 року.

Tesla відома тим, що несподівано підіймає вартість або не дотримується раніше заявлених цін. Раніше подібна ситуація сталася з моделлю X. Компанія видалила всі комплектації, за винятком шестимісної конфігурації Model X Plaid, що фактично підвищило базову ціну на 6000 доларів. У Флориді в США 13 січня компанія Ілона Маска SpaceX запустила ракету SpaseX Falcon 9 з українським супутником. “Січ 2-30” розробили та виробили в державному конструкторському бюро “Південне” в Дніпрі. Нагадаємо, успіх третьої моделі Tesla найсильніше вдарив по BMW Засновник і керівник Tesla Ілон Маск втратив $ 14 млрд від вартості акцій компанії після того, як написав у Twitter, що їх ціна занадто висока.