На яких моделях автомобілів найчастіше скручують реальний пробіг

Avtosota

Сьогодні на ринку вживаних машин можна часто натрапити на автомобілі зі скрученим пробігом. Проте, мало хто підозрює, що серед усіх авто існують моделі, які користуються максимально більшою популярністю у недобросовісних продавців. Аналітики провели таке дослідження і з’ясували, які автомобілі піддаються фальсифікації пройденого шляху найчастіше.

Для визначення рейтингу автомобілів, які найчастіше зустрічаються з відмотаним пробігом, потрібно вивчити близько 700 тисяч звітів про продаж авто за період з кінця 2020-го року до кінця 2021-го року. В рамках дослідження проаналізовано ринки авто з пробігом таких країн, як Україна, Росія, Румунія, Франція, Італія, Болгарія, Польща, США, Німеччина та інші країни. Загалом список торкнувся близько 18 держав.

Автомобілі з фіктивним пробігом, що найчастіше зустрічається У підсумку лідируючою моделлю в цьому списку виявилася спорт-модель – BMW M5. Відсоткова частка серед усіх досліджуваних машин становила 33,5%.

Крім того, автомобілі баварської марки частіше за інших брендів були помічені з фіктивним пробігом. Так, наприклад: BMW 7-Series, 6-Series, а також 5-Series користуються у сумнівних перекупів найбільшим інтересом.

Якщо продовжити список, то в даному своєрідному рейтингу знайшли своє місце такі моделі, як: Subaru Outback – третє місце за показником авто зі скрученим пробігом (31,8%).

Audi A8 також потрапляє до цього списку – п’яте місце, частка авто зі зміненим пробігом становить 31,4%.

Фольксваген Фаетон – 31% та шоста позиція.

BMW X5 – у списку першої десятки (26,7%).

На дев’ятому місці – Форд Мустанг, його показник становить майже 26%.

На завершення ТОП-10 знову німецька модель Audi A7 (25,8%). За словами аналітиків, найчастіше скручування пробігу спостерігається у дорожчих моделей, проте вмілі «майстри» не гидують і бюджетними моделями.

Насправді, відмотати пробіг пройденого шляху – процедура зовсім нескладна, а те, що в цей список потрапляють моделі, дорожчі за вартістю пояснюється їх затребуваністю.