Доведеться платити: Київська обхідна дорога може стати платним автобаном

depo.ua

У Київській області можуть зробити платною Київську обхідну дорогу після завершення будівництва. Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на інтерв'ю голови Київської ОДА Василя Володіна виданню "Киев Власть".

За словами чиновпника, схема планування Київщини не виключає можливості, що Київська обхідна дорога може стати платною. Він зазначив, що говорити про платний проїзд ще зарано, але обговорення даної теми цілком можливе.

Володін заявив, що обласна влада зраділа б такому перебігу подій, адже кошти за проїзд поступали б до регіонального бюджету.

Нагадаємо, "Укравтодор" оголосив тендер на будівництво Київської обхідної дороги.

Кабінет міністрів 6 грудня затвердив проєкт постанови про реалізацію експериментального проєкту будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва.

Як відомо, проєкт Київська обхідна дорога (КОД) заплановано реалізовувати протягом чотирьох років. Також відомо, що до будівництва Київської обхідної дороги залучать американців.

Як відомо, 3 червня Верховна Рада ухвалила законопроєкт №5309, який вносить правки до Закону України "Про публічні закупівлі".

Як зазначили у Мінінфраструктури, тепер будівництво Київської обхідної дороги можна проводити за міжнародним форматом контрактів EPC+F. До цього в українському законодавстві подібних можливостей не було.

Довідка: У рамках проєкту Київської обхідної дороги передбачається 7 окремих проєктних ділянок будівництва, які поєднають між собою усі міжнародні траси, які зараз транзитом проходять через місто: Київ — Ковель — Ягодин, Київ — Чоп, Київ — Одеса, Київ — Знам’янка, Київ — Харків — Довжанський, Київ — Чернігів — Нові Яриловичі. Також планується будівництво мостового переходу біля м. Українка Обухівського району Київської області.