10 автомобілів та жодного пішохода у черзі. Яка ситуація у пунктах пропуску на Закарпатті

UA: Cуспільне мовлення

10 легкових автомобілів стояли в черзі на виїзд з України перед прикордонними пунктами пропуску, які розташовані на Закарпатті, о 9-ій ранку 11 травня.

Такі дані повідомляють на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України у Facebook.

Усі 10 легкових авто стояли у черзі на виїзд з України на КПП "Тиса", що на кордоні з Угорщиною. На інших пунктах пропуску в Закарпатській області нема в чергах жодного авто та жодної людини, яка хоче перетнути кордон пішим переходом.

Ситуація на пунктах пропуску 11 травня станом на 9:00

1. Словацька Республіка:

"Малий Березний" — 0 легкових автомобілів, 0 пішоходів; "Ужгород" — 0 легкових автомобілів, 0 автобусів, 0 пішоходів; "Малі Селменці" — 0 пішоходів (працює з 09:00 до 21:00);

2. Угорщина:

"Тиса" — 10 легкових автомобілів, 0 автобусів (пропуск пішоходів не здійснюється); "Дзвінкове" — 0 легкових автомобілів, 0 пішоходів (працює з 08:00 до 19:00); "Косино" — 0 легкових автомобілів, 0 пішоходів (працює з 08:00 до 20:00); "Лужанка" — 0 легкових автомобілів, 0 пішоходів; "Вилок" — 0 легкових автомобілів, 0 пішоходів.

3. Румунія:

"Дякове" — 0 легкових автомобілів, 0 пішоходів; "Солотвино" — 0 легкових автомобілів, 0 пішоходів. Читайте також: Вторгнення Росії в Україну, день 77. Текстовий онлайн Нижня палата Конгресу США підтримала виділення Україні додаткових $40 млрд Через російську збройну агресію поранені 417 дітей — Офіс генпрокурора Посилення позицій РФ на Зміїному дозволить їй контролювати північний схід Чорного моря — британська розвідка Путін готується до затяжної війни — керівниця розвідки США

Читайте нас: у Telegram, Viber та Instagram