Bentley представили розкішний позашляховий лімузин із найкращими у світі сидіннями

Avtodream

Лінійку Bentley Bentayga 2022 поповнила топова подовжена версія EWB.

Розкішний позашляховик перетворили на справжній лімузин і запустять його в продаж під кінець цього року. Про це повідомляє офіційний сайт британської марки.

Новий Bentley Bentayga EWB подовжили на 180 мм, тобто він досягає 5290 мм у довжину при колісній базі 3175 мм. Це дозволило суттєво збільшити внутрішній простір.

Салон Bentley Bentayga EWB доступний у кількох варіантах компонування. Покупець може вибрати позашляховик у шестимісному виконанні з трьома рядами крісел, а також версії з двома рядами на чотири або п'ять місць.


Найцікавішим є чотиримісний Bentley Bentayga EWB — розробники називають його задні сидіння найкращими у світі. Вони отримали електропривід регулювань, причому електроніка може проаналізувати зріст і комплекцію водія та самостійно налаштувати крісло під нього.

Також система здатна виміряти температуру тіла пасажира та вологість у салоні й на підставі цього активувати підігрів або вентиляцію сидіння. Звичайно, передбачені й кілька програм масажу.Крім того, список опцій поповнили ексклюзивні варіанти обробки салону, підігрів підлокоників, електропривід відкриття дверей і система очищення та іонізації повітря.

Позашляховик дебютував із 4,0-літровим 550-сильним V8 твін-турбо. З ним розгін до 100 км/год займає 4,9 секунди, а максимальна швидкість становить 290 км/год. Пізніше лінійку мають розширити 6,0-літровий W12 на 635 к. с. і 450-сильна гібридна установка.

Читайте також: Італійський суперкар вперше зняли на дорогах

Хоча Bentley Bentayga EWB підріс у розмірах, але при цьому став маневренішим. Справа в тому, що позашляховик вперше отримав керовані задні колеса.