Rolls-Royce оновив флагманський Phantom

Автопоради

Люксовому седану освіжили зовнішність і запропонували «екологічне» оздоблення з тканинним заднім рядом.
Rolls-Royce Phantom, який пережив зміну генерацій влітку 2017 року, пройшов планове оновлення. За традицією, рестайлінговий лімузин отримав у назві суфікс Series II: формально це не фейсліфтинг і взагалі не плановий апгрейд, а майже випуск нового покоління.

Візуально оновлений «Фантом» виділяється перемичкою, що поєднує головну оптику: це одна з найпомітніших відмінностей нового седана від дореформеного. Сам «гриль» тепер має опціональне підсвічування – як у молодшого Ghost. Крім того, з'явилися нові сталеві колісні диски, стилізовані під епоху 1920-х років. В якості альтернативи, як і раніше, доступні легкосплавні колеса.

Задні сидіння має екологічну тканинну оббивку, при цьому спереду все ще використовується дорога шкіра: це новий варіант обробки під назвою Platino від підрозділу Bespoke. Крім того, рестайлінговий Phantom отримав кермо з більш товстим ободом і нову інформаційно-розважальну систему з розширеним набором онлайн-сервісів та можливістю бездротового підключення смартфонів.

Двигун залишився безальтернативним: 6,75-літровий 571-сильний бітурбований V12 поєднується з восьмиступінчастим автоматом та заднім приводом. Прийом замовлень на флагманський седан вже відкрито.

Оновлений Rolls-Royce Phantom – один із останніх автомобілів марки, оснащених двигуном внутрішнього згоряння. До кінця нинішнього десятиліття компанія повністю перейде на електрокари, причому дебютна модель — велике купе Spectre - дістанеться перших покупців вже в четвертому кварталі наступного року. Зараз дводверка проходить програму випробувань – найскладнішу у віковій історії бренду.