“Єврокар” відновлює виробництво автомобілів Skoda в Україні

Автопоради

Компанія "Єврокар", офіційний дистрибутор автомобілів ŠKODA в Україні, повідомляє про відновлення приймання замовлень. Виробництво почнеться у червні.

Про це повідомила пресслужба компанії. У травня офіційний дистрибутор відновив приймання замовлень на автомобілі Skoda. Запуск заводу "Єврокар" у Соломоновому на Закарпатті заплановано на початок червня.

Компанія "Єврокар" бере активну участь у волонтерському русі для забезпечення найбільш постраждалих регіонів країни речами першої потреби, а на заводі працював гуманітарний хаб для допомоги українцям.

Ціни та комплектації доступних для замовлення автомобілів розміщені на сайті. Офіційний строк постачання складатиме до 280 днів, однак фактично він залежатиме від кількості замовлень у черзі та може бути меншим. Для придбання також доступні автомобілі на складі, що були у наявності до початка війни.

Детальну інформацію щодо замовлення автомобілів у виробництво можна отримати у менеджерів. Дилерські центри Skoda працюють залежно від ситуації у регіонах, де вони розташовані. Гарантія на автомобілі бренду під час дії воєнного стану в Україні зберігається у випадку невчасного проходження планового ТО за умови дотримання рівня технічних рідин.

Оглядач: https://news.obozrevatel.com/ukr/auto/news/evrokar-vidnovlyue-virobnitstvo-avtomobiliv-skoda-v-ukraini.html