"Ми допоможемо": Черкаси підписали меморандум про співпрацю із військово-морською флотилією

Щойно у Черкасах міський виконком підписав Угоду про шефські взаємини з Управлінням флотилії Військово-Морських ЗС України. За словами міського голови Черкас, невдовзі можливе прийняття конкретної програми, яка буде направлена на виконання умов Угоди.

Колишній командир героїчного тральщика "Черкаси" Юрій Федаш зауважив, що Угода може збільшити кількість черкащан, які служитимуть у флотилії.

- Мені приємно тут бути - у славному місті Черкаси. Я впевнений, що ця угода між Черкаською міською радою та флотилією дасть плоди. Це буде виражатися у співпраці з молоддю - тому що насамперед необхідно, щоб лави Збройних сил України поповнювали нові матроси, командири - і впевнений, що після сьогоднішнього заходу черкащан серед них стане більше, - зазначив заслужений черкащанин та командир флотилії Юрій Федаш. - А за допомогою міської ради ми покращимо ще й своє сьогодення.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зазначив, що ЧМР може прийняти комплекс програм, які розвиватимуть майбутніх морських службовців.

- Ми відновлюємо співпрацю і в рамках шефської Угоди допомагатимемо вирішувати господарські питання, залучатимемо молодь до морської справи. І я думаю, що цей захід навіть більш патріотичний, ніж сама Угода. Але місто не залишиться осторонь проблем, які існують в Україні, і допомагатиме чим зможе, - розповів Анатолій Бондаренко.