На Черкащині відсторонили від ЗНО чотирьох учасників, які пронесли з собою смартфони

Чотирьох учасників, які принесли на іспити зовнішнього незалежного оцінювання. Як з'ясувалося, на гаджетах були заготовлені "шпаргалки", що є прямим порушенням тестування знань.

Про це повідомили в управлінні поліції охорони в Черкаській області. Відзначається, що учні намагалися скористатися забороненими в такому випадку предметами в Черкасах і Жашкові. Внаслідок всіх четверо учасників ЗНО були позбавлені права на продовження виконання сертифікаційної роботи.

У поліції охорони в Черкаській області нагадали, що під час роботи над тестом заборонено мати при собі засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження і відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів або пристроїв. Крім того, заборонені "паперові" допоміжні матеріали, куди відносяться, в тому числі та Рукописні "шпаргалки". У поліції зазначили, що на ЗНО всі учасники повинні мати рівні права.

"Вкотре загортаємося до батьків майбутніх абітурієнтів. Проведіть роботу, поясніть важливість дотримання всіх встановлених правил проходження ЗНО, щоб вони не зробили помилкових кроків і не залишилися за бортом вступної кампанії до жаданого ВНЗ", - звернулися правоохоронці до українців.

Раніше повідомлялося, що в мережі працюють шахраї, які пропонують абітурієнтам купити відповіді на ЗНО-2021. Шахраї за певну плату пропонують придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО - 2021 з відповідями до них.

Як повідомлялося, правоохоронці на Закарпатті викрили схему масованої фальсифікації паспортів студентів, які мали складати спеціальний іспит для медиків "КРОК". Два десятки студентів вирішили не складати іспити самостійно і заплатили за це іншим.