Понад 30 роботодавців Уманщини отримали грошову компенсацію за створення робочих місць

Уманська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості продовжує виплати компенсацій фактичних витрат роботодавцям на сплату єдиного внеску за працевлаштування пошукачів роботи на нові робочі місця. Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування зареєстрованого безробітного.

За інформацією Уманської районної філії, з початку дії Постанови КМУ № 347 від 15 квітня 2013 року, цією послугою в Уманському районі скористалися 33 роботодавця, які працевлаштували 52 безробітних.

Яскравим прикладом такої співпраці є результати роботи з приватним підприємцем Миколою Шарапанюком, який на умовах створення нових робочих місць працевлаштував 5 безробітних громадян. Це клієнти районної служби зайнятості передпенсійного віку, люди з інвалідністю та одинока мати, яка виховує дитину віком до 14 років. Працевлаштуванню безробітних передувало стажування безпосередньо на робочому місці.

«Співпраця служби зайнятості з роботодавцями району з питань працевлаштування безробітних шляхом надання компенсацій є економічно вигідною для них та дає можливість вирішення питання працевлаштування безробітних, в першу чергу – осіб, які потребують додаткових соціальних гарантій», - відмічає директор Уманської районної філії Василь Скрипник.

Уманська районна філія ОЦЗ