Коли та як у Черкасах працюватиме центр вакцинації

Основним і дієвим шляхом подолання коронавірусу є вакцинація. Метою відкриття центрів вакцинації є забезпечення своєчасного доступу до вакцинації від COVID-19 для якомога більшої кількості населення. Нещодавно такий центр вакцинації відкрили й у Черкасах.

Про це під час пресбрифінгу повідомила заступниця голови ЧОДА Лариса Кошова.

Центр вакцинації в місті Черкаси працює за адресою: вул. Благовісна, 170/1 (у Будинку культури ім. І. Кулика). Прийматиме відвідувачів у режимі вихідного дня із 9 до 16 години. Щеплення буде відбуватися у порядку черги.

Там буде працювати п’ять бригад. Центр вакцинації у спромозі про вакцинувати 350 і більше осіб за день.

До центру можуть прийти особи старше 18 років: ті, які вже зареєстровані в програмі, й ті, які бажають вакцинуватися. Із собою потрібно мати документ, який засвідчує особу. У пріоритеті цільова група від 65 років.

За тими людьми, які звернулись до центру вакцинації, резервується наступна доза вакцини. І вони будуть запрошені для її отримання в центр вакцинації.

Зауважимо, що на сьогодні в області створено та працюють 25 мобільних бригад із вакцинації проти коронавірусу. За особами, які вакцинувались перший раз, обов’язково резервується друга доза. На другу дозі осіб запрошує сімейний лікар або за номером телефону того, хто щеплювався.

Вакцинація проти коронавірусу є добровільною та безоплатною.