У Залізнячці Єрківської ОТГ створили громадську раду

У селі Залізнячка, що входить до Єрківської громади, створили громадську раду. Староста села Микола Шевченко виніс таку ініціативу на селищну сесію, та підтримала. 3-го червня відбулось перше засідання цієї ради. В ньому взяли участь 9 осіб.

Під час засідання обрали голову (Юлію Смотрун) та секретаря (Оксану Кияниченко), обговорили «Типове положення про громадську раду при Залізняцькому старостинському окрузі», затвердили план роботи на 2021 рік.

«Прагнення кожного з присутніх мало єдину мету: зробити рідне село кращим. Тут жили наші діди та прадіди. Це земля наших предків. Ми їх нащадки. І кожен з нас повинен пам’ятати історичне минуле рідного краю та зберегти його і донести до наступних поколінь. А починається воно із сивої давнини і триває до сьогодні», – зауважує одна з учасників зібрання Валенина Горовенко.

«На цій раді ми обговорюватимемо питання, що згодом виноситимуться на виконкоми, сесії Єрківської селищної ради. Попередньо плануємо зайнятися охороною та збереженням, впорядкуванням історичних пам’яток нашого села, хочемо завершити роботи з благоустрою біля місцевого джерела (дорога, алея), шукатимемо інвесторів для наших проєктів тощо», – пояснив староста Залізнячки Микола Шевченко.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Запис У Залізнячці Єрківської ОТГ створили громадську раду спершу з'явиться на Вісті Черкащини.