Стартувала ХХ спартакіада “Черкасиобленерго” (Фото, відео)

Стартувала ХХ – ювілейна обласна Спартакіада ПАТ «Черкасиобленерго». Першим етапом змагань став турнір з пляжного міні-футболу. Ігри провели на базі «Енергетик». За перемогу у відкритому чемпіонаті боролися 23 команди Товариства та футболісти ТОВ «Черкасиенергозбут». – Подібні змагання вкрай важливі для наших працівників. Це в першу чергу пропаганда здоровому способу життя. Усі учасники кожного разу коли приїжджають на змагання задоволені, це приносить користь нашим працівникам, – говорить голова первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний.

Протягом двох днів учасники турніру демонстрували свою фізичну підготовку. Змагалися у швидкості та спритності. – Усі команди показали високий результат, ігри були напружені та азартні.

Однак перемагає найсильніший, – зазначив заступник голови первинної профспілкової організації ПАТ «Черкасиобленерго» Сергій Мулявка. У підсумку першого етапу Спартакіади третє місце здобули хлопці Черкаської філії Товариства.

На другому опинилася команда Черкаської міської філії, яку впевнено у фіналі переграли спортсмени Апарату управління посівши перше місце з пляжного міні-футболу.

– Хочу особисто подякувати керівництву ПАТ «Черкасиобленерго» за надання можливості не лише гарно працювати, а й продемонструвати свої спортивні завзяття та виявити переможців у цьому нелегкому та цікавому виді спорту, – зазначив голова Черкаського обкому профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості Олександр Молдованов.

– У цьому році серйозні всі суперники були, підготовлені, жодної гри не було легкої, тому перемога нам далася нелегко. Дякую усім за насичену боротьбу та перемогу нашої команди. Будемо і надалі працювати аби показувати високі результати в нашому спортивному життя, – підсумував капітан команди Апарату управління ПАТ «Черкасиобленерго» Максим Ворона.

Наступним етапом ХХ – ювілейної Спартакіади стануть змагання з пляжного волейболу. Триватимуть вони два дні.

Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» бажає усім учасникам впевненої гри та звісно ж перемог.