Лісівники Черкащини отримали подяки за допомогу в озелененні міста Авдіївка

Начальник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко та директори державних лісогосподарських підприємств отримали подяки від керівника Авдіївської міської військово-цивільної Адміністрації Віталія Барабаша. Вручив відзнаки волонтер, депутат Золотоніської міської ради Олексій Дробязко.

«За активну громадську позицію, вагомий внесок у життя міста Авдіївка, роботу з благоустрою зелених зон та надання партії саджанців декоративних рослин. Ваша добра справа та підтримка матиме позитивний вплив на поліпшення екологічної ситуації в нашому місті та покращення загального урбаністичного пейзажу», - йдеться у подяках колективам лісівників.

Нагадаємо, що лісівники Черкащини неодноразово допомагали Авдіївці, реагуючи на потреби місцевих жителів. Востаннє – у квітні ц.р. передали для озеленення чотириста саджанців декоративних дерев та кущів.

«Люди із задоволенням саджали дерева та кущі у садочках, школах, парках, скверах. Ми разом показали, що Авдіївка – це Україна, і це дуже важливо. Радує той факт, що 95% переданих вами декоративних рослин прижились та прикрашають прифронтове містечко на Донеччині», - заначив Олексій Дробязко.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ:

Лісівники Черкащини передали 400 саджанців дерев та кущів для озеленення Авдіївки

Авдіївка дякує лісівникам Черкащини за допомогу в озелененні міста

Черкаське обласне управління

лісового та мисливського господарства