Войцехівський поділився секретом успіху Золотоніської ОТГ

Голова Золотоніської громади Віталій Войцехівський головною перевагою громади бачить зростання кількості населення та сприятливі економічні умови для розвитку бізнесу.

“Сьогодні молодь, яка раніше працювала за кордоном, повертається у Золотоношу і реалізовується на місцевих підприємствах. Відбувається справжнє омолодження кадрів, і це не може не радувати. Молоді люди бачать, що ті ж самі гроші можна отримувати і тут, але увечері йти додому та їсти мамин борщ, а не макарони швидкого приготуванняна чужині. Із 2014 року ми відслідковуємо демографію населення і я можу із впевненістю стверджувати, що наше місто не старіє”, - відзначив Віталій Войцехівський.

За його словами, Золотоноша відрізняється тим, що у такому невеликому місті, де лише 30 тисяч жителів, працює 18 економічно активних виробничих підприємств.

“Із відомих торгових марок – це завод води “Малятко”, MacCofee, “Молочний Альянс”, “Златогор” та інші. Підприємства потужні, працюючі. Влада громади розуміє, що це є та основа,що наповнює бюджет. Тому в нас із керівниками підприємств , в тому числі з іноземними інвестиціями, є постійний діалог та взаємозв’язок. Будь-які проблеми ми готові допомагати вирішувати, бо зацікавлені щоб від нас не йшли, а тільки пригодили. Ми створили такі умови ведення бізнесу, щоб це було максимально вигідно як для інвестора, так і громади”, - підкреслив Віталій Войцехівський.

Нагадаємо, що Золотоніська громада стала другою у рейтингу кращих 20 громад Черкаської області за результатами дослідження Фонду “Регіонального центру економічних досліджень та підтримки бізнесу”станом на 1 липня 2021 року.