До Дня міста в Черкасах планують випекти найбільший в Україні яблучний пиріг

До Дня міста в Черкасах планують випекти найбільший яблучний пиріг та встановити рекорд України.

Про це в коментарі виданню Zmi.ck.ua повідомив директор ДНЗ "Черкаське вище професійне училище" Сергій Воронов.

Встановлення рекорду буде в період із 12 до 18 години.

"Ми разом із Черкаською райдержадміністрацією вирішили підготувати для всіх містян святковий сюрприз із нагоди Дня міста. Ми вже сьогодні розпочали процес випічки. Як ми сподіваємось, це буде найбільший яблучний пиріг, який випікався в Україні. Пиріг буде складатися приблизно з 50 частин, які будуть однакові за розміром. Вони будуть поєднані разом. На ньому буде напис із привітанням та герб міста Черкаси. Це буде одна композиція, складена з різних частин. Попередній найбільший був на 12 та на 15 метрів. Ми переб'ємо та хочемо встановити більший розмір", - сказав Сергій Воронов.

Випікання вже розпочалось. До реалізації задуманого залучені студенти ДНЗ, які роблять технічні роботи, наприклад, замішування тіста, приготування деталей по дизайну. Загалом близько 10 груп (кондитери, пекарі), а також майстри. Сергій Воронов додає, що вирішили робити саме такий пиріг, тому що зараз як раз сезон яблук.

"Нам районна державна адміністрація допомогла з продуктами, тому ми під це не використовуємо бюджетні кошти. Вони нам допомагають та забезпечують продуктами. А ми вже реалізовуємо проект", - сказав він.

Також Сергій Воронов додав, що на День міста гостей та жителів будуть пригощати пирогом безкштовно, але також буде соціальна складова й попередньо, можливо, придбати шматочок можна буде за кошти, які будуть спрямовані на потреби армії.

Фото - тематичне