Черкаським управлінням освіти керуватиме пенсіонерка, яка 10 років вчила Скічка

Про все (Черкаси)

Сьогодні, 11 січня, колективу департаменту освіти та гуманітарної політики представили нового керівника управління освіти - Тетяну Єгорівну Ткаченко.

Про це повідомила заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна у Facebook.

Зазначимо, на посаду її призначили без проведення відповідного конкурсу.

"Це справжній професіонал та фаховий керівник. Вона досконало знає освітню галузь зсередини. Переконана, що Тетяна Єгорівна стане потужним доповненням та справжнім флагманом освітньої команди нашого міста та буде й надалі продовжувати вдосконалювати та змінювати накраще цю галузь", - зазначила заступниця.

Ткаченко Тетяна Єгорівна із 1987 до 2021 року працювала директором Черкаської спеціалізованої школи №3. Із 30 червня 2021 року за результатами конкурсу, директором школи став Завіновський Валерій Іванович. Зазначимо, що у школі №3 навчався теперішній очільник Черкаської ОДА Олександр Скічко.

У мережі, ще до офіційного призначення, негативно відреагували на те, що пані Тетяна очолить черкаське управління освіти.

- Я б ще якось зрозумів, якби Управління очолив хтось із заступників, які мають великий досвід в управлінні освітою в Департаменті, але керівником має стати така собі Тетяна Ткаченко. Що в принципі пояснює, чого без конкурсу, адже вона ще не так давно очолювала школу №3 і не змогла там пройти конкурс на посаду директора школи. Після того, її наполегливо радили призначити «в поміч» заступником новому директору третьої школи. А коли той відмовився, так само «порадили» завучем в шосту школу, де вона і працювала до сьогодні. Кажуть, що з її приходом з навчального закладу звільнилися 5 вчителів… Ну може ж збіг, - написав черкащанин Сергій Костенко.

У відповідь на допис Сергія Костенка "посипалися" негативні коментарі щодо призначення Тетяни Ткаченко.