“Досвід не дозволяє голосувати за такі авантюрні проєкти”, – черкаська депутатка про бюджет розвитку

18000.com.ua

Депутатка Черкаської міської ради із фракції “За майбутнє” Любов Майборода не взяла участі в голосуванні за бюджет розвитку.

Як пояснила в коментарі “18000” депутатка, запланований бюджет розвитку є завищеним удвічі.

– Одне діло хотіти, а інше – могти. Бюджет розвитку завищений удвічі порівняно з фактичними результатами 2021 року. Вдвічі – це надзвичайно великі відсотки. Профільний департамент наголошував, що їх не буде виконано. А якщо його не буде виконано, видатки будуть регулюватися в ручному режимі: тобто хто буде ближчим до тіла, хто нахабніший, більш настирливий, ті об’єкти будуть профінансовані. Це шлях в нікуди. Я рада з того, що бюджет розвитку прийняли раніше, але він повністю нереальний, – зазначила депутатка.

На її переконання, більшість депутатів підтримали проєкт бюджету розвитку, оскільки не мають достатньо досвіду.

– Я депутат уже п’ятого скликання, мій досвід не дозволяє мені голосувати за такі авантюрні проєкти. Тут лише п’ять осіб, які мають попередній досвід депутатської діяльності. Дуже багато сподіваються, що якщо написали рядком, то їхні садочок чи школу справді зроблять, – говорить Любов Майборода.

За її словами, минулоріч бюджет було виконано лише на 67 %, більше 200 об’єктів так і не були профінансовані.

Як повідомляв “18000”, сьогодні Черкаська міська рада проголосувала за бюджет розвитку. Загальна сума бюджету розвитку – рекордні 1 млрд 72 млн гривень.

Учора члени виконавчого комітету Черкаської міської ради запропонували збільшити дохідну частину бюджету розвитку на 223 млн грн.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.