За розбірки в центрі Черкас чоловік отримав умовний термін

18000.com.ua

5 січня Соснівський районний суд міста Черкаси затвердив угоду, укладену між прокурором Черкаської окружної прокуратури та чоловіком, якого обвинувачували у хуліганських діях.

Випадок стався на початку вересня в центрі Черкас по вулиці Хрещатик. Тоді дві групи молодиків вчинили розбірки зі зброєю. Зокрема, як йдеться у вироку, засуджений спочатку дістав пістолет ПМ калібру 9 мм, а потім – карабін “Taurus”. Свідками інциденту стали десятки випадкових черкасців, а також двоє правоохоронців, яких зафіксували на відео тих подій.

Засуджений чоловік не мав відповідного дозволу на носіння зброї, крім того раніше вже був засуджений за незаконне заволодіння транспортним засобом та підробку документів. Проте був достроково звільнений з місця позбавлення волі у 2020 році.

Сторона обвинувачення та підсудний уклали угоду про визнання винуватості, за якою останній отримав покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з іспитовим терміном в один рік.

Незабаром після сутички в центрі Черкас, неподалік у місцевому кафе, був вбитий “авторитетний” бізнесмен Михайло Козлов, а правоохоронці не відкидали причинно-наслідковий зв’язок цих подій. Крім того, адвокатом засудженого у цій справі був Ігор Хмельницький, який є співзасновником громадської організації “Організований захист громадян” разом із вбитим Михайлом Козловим.

Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.