Черкащанка-забудовниця примусово сплатить 2 мільйони

Про все (Черкаси)

Черкаським районним судом задоволено позов Черкаської обласної прокуратури щодо примусового стягнення з громадянки до бюджету майже 2 млн грн втрат сільськогосподарського виробництва.

Раніше прокурорами доведено, що особа, набувши в приватну власність на околиці м. Черкаси 3 земельні ділянки загальною площею понад 16 га для ведення особистого селянського господарства, прийняла рішення використовувати землю під будівництво багатоквартирного житла, однак не сплатила до бюджету майже 2 млн грн втрат сільськогосподарського виробництва, оскільки скасування такого обов’язку вона домоглася в судовому порядку.

Однак за апеляційною скаргою обласної прокуратури таке судове рішення вищим судом було скасовано та фактично відновлено обов’язок щодо сплати коштів до бюджету.

Але і після цього у відведений 2 місячний строк кошти не були сплачені, що стало підставою для звернення прокурора до суду з позовом щодо їх примусового стягнення. Після набрання законної сили судове рішення буде звернуто до виконання